49. Kavga Yılı Strasbourg’da Selamlandı

HomeGenelFRANÇAIS

49. Kavga Yılı Strasbourg’da Selamlandı

TKP/ML’nin 49. kavga yılı Fransa’nın Strasbourg şehrinde selamlandı Strasbourg TKP/ML militanları yaptıkları açıklamayla Fransızca olarak “49 Yıllık Mücadelemiz Zafere Kadar Sürecek” yazılı pankart asma eylemi gerçekleştirerek 24 Nisan güneşini selamladıklarını belirtti. TKP/ML’nin 49 yıldır kesintisiz sürdürdüğü savaşın mutlak zaferle taçlanacağını dile getiren militanlar, bulundukları her alanda partinin önderliğinde mücadeleyi büyüteceğini belirtti.

TKP/ML MK-SB: 49 YILLIK KESİNTİSİZ MÜCADELEMİZ SÜRÜYOR, ZAFERE KADAR SÜRECEK!
TKP/ML – TMLGB MK: SINIF MÜCADELESİNİN DENİZİNE BÜTÜN VARLIĞIMIZLA ATILACAĞIZ! PARTİMİZİN ÇİZDİĞİ POLİTİK İKTİDAR GÜZERGAHINDA İLERLEYECEĞİZ!
TKP/ML MK-SB: MARKSİZM-LENİNİZM-MAOİZM REHBERLİĞİNDEN ŞAŞMAYAN PARTİMİZ TKP/ML’NİN 51. KURULUŞ YILINA ŞAN OLSUN! KATLEDİLİŞİNİN 50. YILINDA KOMÜNİST ÖNDER İBRAHİM KAYPAKKAYA’NIN EN BÜYÜK MİRASI PARTİMİZ TKP/ML’YE ŞAN OLSUN!
Strasbourg pankart

Strasbourg pankart

TKP/ML’nin 49. kavga yılı Fransa’nın Strasbourg şehrinde selamlandı

Strasbourg TKP/ML militanları yaptıkları açıklamayla Fransızca olarak “49 Yıllık Mücadelemiz Zafere Kadar Sürecek” yazılı pankart asma eylemi gerçekleştirerek 24 Nisan güneşini selamladıklarını belirtti. TKP/ML’nin 49 yıldır kesintisiz sürdürdüğü savaşın mutlak zaferle taçlanacağını dile getiren militanlar, bulundukları her alanda partinin önderliğinde mücadeleyi büyüteceğini belirtti.

COMMENTS