Fransa’da TKP/ML Militanları 49. Kuruluş Yılını Selamladı!

HomeGenelHaber

Fransa’da TKP/ML Militanları 49. Kuruluş Yılını Selamladı!

Fransa’nın Reims şehrinde TKP/ML militanları 49. Kuruluş ve kavga yılını vesilesiyle 23 Nisan akşamı Reims - Paris otoban yolu üzerine “49. Kavga Yılı

TKP/ML CENTRAL COMMITTEE – POLITBURO: To Nubar and Rosa Comrades Who Keep On The Line of 1st Congress of Our Party!
TKP/ML MK-SB: MARKSİZM-LENİNİZM-MAOİZM REHBERLİĞİNDEN ŞAŞMAYAN PARTİMİZ TKP/ML’NİN 51. KURULUŞ YILINA ŞAN OLSUN! KATLEDİLİŞİNİN 50. YILINDA KOMÜNİST ÖNDER İBRAHİM KAYPAKKAYA’NIN EN BÜYÜK MİRASI PARTİMİZ TKP/ML’YE ŞAN OLSUN!
TKP/ML MK-SB : ERMENİSTAN VE AZERBAYCAN GERİCİ SAVAŞINA HAYIR! DAĞLIK KARABAĞ’IN DERHAL KENDİ KADERİNİ TAYİN ETME HAKKI TANINSIN!

Fransa’nın Reims şehrinde TKP/ML militanları 49. Kuruluş ve kavga yılını vesilesiyle 23 Nisan akşamı Reims – Paris otoban yolu üzerine “49. Kavga Yılında Şan Olsun TKP/ML’ye!” yazılı pankart asarak selamladı.

Eylem sonrası güvenli bir şekilde çekilen militanlar; Komünist Önder İbrahim Kaypakkaya yoldaşın 49. Yıl önce kurduğu partimiz TKP/ML’ye yönelik içerden ve dışardan gelen her türlü saldırılara karşı Kaypakkaya çizgisinde sebatla ilerleyen partimiz, savaş hattında taviz vermeden büyük bedeller ödeyerek ve ödeterek yoluna devam ediyor.

ŞAN OLSUN 49. KAVGA YILINDA PARTİMİZ TKP/ML’YE!

 

COMMENTS