Gazi Mahallesi ve Esenyurt’ta TKP/ML-MK imzalı bildiri dağıtımı yapıldı

HomeTürkçe

Gazi Mahallesi ve Esenyurt’ta TKP/ML-MK imzalı bildiri dağıtımı yapıldı

Gazi Mahallesi ve Esenyurt'ta TKP/ML-MK imzalı bildiri dağıtımı yapıldı.Elimize mesaj yolu ile gelen haberi olduğu gibi paylaşıyoruz:17 Şubat

TMLGB Militanları’ndan 1 Mayıs çalışması
TKP/ML, KKE(m-l), P(m-l)T : KOMÜNİST ABİMAEL GUZMAN (GONZALO) 11 EYLÜL 2021’DE ARAMIZDAN AYRILDI
TMLGB-MK: Şan Olsun Savaşan, Öğrenen ve İlerleyen Komünist Önder Nubar’a! Selam Olsun Savaşı Cüretle Büyüten Rosa’ya!

Gazi Mahallesi ve Esenyurt’ta TKP/ML-MK imzalı bildiri dağıtımı yapıldı.

Elimize mesaj yolu ile gelen haberi olduğu gibi paylaşıyoruz:

17 Şubat tarihinde Gazi Mahallesi ve Esenyurt’un farklı bölgelerinde, militanlar tarafından TKP/ML MERKEZİ KİTLE YAYIN ORGANI olan İşçi Köylü Kurtuluşu’nun 2017 Ocak Özel Sayısında yer alan, TKP/ML-MK imzalı Devrim ve Komünizm Şehitlerini Birkez Daha Anarken; ONLAR DEVRİMİN SÖNMEYEN MEŞALESİ, KAVGANIN SOLMAZ NEFERLERİDİR! başlıklı İşçi Köylü Kurtuluşu bildirisi dağıtıldı.

“Sınıf mücadelesinin sertleştiği ve daha da sertleşeceği bu dönemler de, Reformizmin ve tasfiyeciliğin bir hayli boy vermesi bir tesadüf değildir. İçinde bulunduğumuz bu dönem de, mücadelenin rengi kızıllaştıkça ve süreç çetinleştikce, çareyi “ara yollara” sapmakla bulanlar, ne sürecin yakıcılığına hükmedebilir ne de yarını kazanma cürretini kuşanabilir. Hedeflerini sistemin içinde, sistemin izin verdiği ölçüde şekillendirirler.Anti MLM- Hizipçi anlayışlara karşı, 1. OPK’da Yedek MK görevine getirilen, 1993 yılının sonlarında da TKP/ML´nin bir dizi kadrosunun düşman eline geçmesiyle yedek üyelikten TKP/ML MK asil üyeliğine getirilen ve Anti MLM – hizipçi anlayışla sonuna kadar mücadele eden, Mehmet Demirdağ yoldaşın mücadelesini rehber edinerek, hizipçi anlayışa karşı, partimizin etrafında kenetlenecek ve her türden anti-MLM anlayışa karşı mücadeleyi kesintisiz yürüteceğiz. Bu çetin süreçler de dağların doruklarında, Şahverdi’de, Geyiksuyun’da ve Aliboğazında son mermisine kadar çatışarak ve son nefeslerinde bile parti şiarlarını haykırarak ölümsüzleşen yoldaşlarımızı bir kez daha anıyor, Devrim ve komünizm mücadelesinde ölümsüzleşen yoldaşlarımızın düşlerini ve ideallerini yaşatacağımızı bir kez daha belirtiyoruz. Şimdi görevimiz ve şehit yoldaşlarımıza sözümüz olsun, saflarında şehit düştükleri Partimizle yürüyecek, uğruna ölümsüzleştikleri dava zafere kadar sürdürülecektir.”

PARTİ VE DEVRİM ŞEHİTLERİ ÖLÜMSÜZDÜR!

-HALK SAVAŞINDA ISRAR PARTİ ÇİZGİSİNDE ISRARDIR!

-MENŞEVİZM, TROÇKİZM, REFORMİZM TESLİMİYETE; KAYPAKKAYA GÜZERGAHI ZAFERE TAŞIR!

HİZİPİ MAHKUM ET, PARTİNİN BİRLİĞİNDE KENETLEN!

TKP/ML Militanları