İşçi Köylü Kurtuluşu`nun 132. Özel Sayısı çıkıyor

HomeTürkçe

İşçi Köylü Kurtuluşu`nun 132. Özel Sayısı çıkıyor

Faşist diktatörlüğün çeşitli milliyetlerden halkımız üzerinde  barbarca saldırılarının dozunu artırarak sürdürdüğü, Tasfiyeciliğin, reformizmin, o

TKP/ML Militanları İKK Dağıtımı ve Pankart Asma Çalışmaları Gerçekleştirdi
İşçi Köylü Kurtuluşu’nun 134. Özel Sayısı Çıktı
İKK Mayıs Özel Sayısı 131 Çıktı.

Faşist diktatörlüğün çeşitli milliyetlerden halkımız üzerinde  barbarca saldırılarının dozunu artırarak sürdürdüğü, Tasfiyeciliğin, reformizmin, oportonizmin ve revizyonizmin düşünsel planda” yeni” yi keşfe çıkma ve ” derinleşme” kisvesi altında, MLM bilimine ve  önder Kaypakkaya yoldaşın temel teorik öğretilerine karşı  saldırmaya yeltendiği, devrimci savaştan ve gerilla mücadelesinden “firar” eden sağ tasfiyeci küçük burjuva grühun, Partiye karşı olan yıkıcı tutumlarını devrimci değerlerden uzaklaşarak sürdürdüğü  ve düşman cephesinden “medet” ummaya vardıran pratik tutumlarının affedilemezliğinin yaşandığı bir süreçte; TKP/ML Merkez Komitesi önderliğinde çıkarılan Merkezi Kitle Yayın Organı,  İşçi Köylü Kurtuluşu`nun  Kasım 2018, 132. Özel Sayısı “Komünist-Devrimci Çizgide Israr ve Mücadele, Topyekün Saldırı Ablukasını Dağıtacaktır” başlığıyla çıkıyor.

İşçi Köylü Kurtuluşu`nun  132. Özel Sayısında; İçinden geçilen politik konjuktüre dair değerlendirmeler, devrimci görevler, partinin doğrultusu, gerilla bölgesinden değerlendirmeler  ve açıklamalar yer almaktadır.

Partinin kitlelere yönelik olarak yayımladığı, Partinin doğrudan sesi olan,  İşçi Köylü Kurtuluşu` nu okuyalım, okutalım, kitlelere ulaştıralım !