TKP/ML Militanları, İstanbul’da Bombalı Pankart Asarak Yol Kesti

HomeHaber

TKP/ML Militanları, İstanbul’da Bombalı Pankart Asarak Yol Kesti

TKP/ML militanları tarafından İstanbul Avrupa Yakası'nda bombalı pankart asıldı. "Şan Olsun 50. Savaş Yılımızda Proletaryanın Kızıl Neferleri

TKP/ML Militanları Gülsuyu’nda 49. Kuruluş Yılı Vesilesiyle Pankart Astı
TKP/ML Militanları İKK Dağıtımı ve Pankart Asma Çalışmaları Gerçekleştirdi
TKP/ML Militanları Nubar, Özgür ve Muharrem Yoldaşları Mezarları Başında Andı!
TKP/ML Eylem

TKP/ML Eylem

TKP/ML militanları tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nda bombalı pankart asıldı.

“Şan Olsun 50. Savaş Yılımızda Proletaryanın Kızıl Neferlerine” şiarlı pankart asan militanlar, bombayı da yola bırakarak yolu trafiğe kesti.

Militanlar “4 Genel Sekreterini, yüzlerce kadro ve militanını savaş cephesinde ölümsüzlüğe uğurlamış olan partimiz TKP/ML’yi selamlıyoruz. Şehitlerimizin savaşma kararlılığı tüm kaçkın ve revizyonist sapmalara karşı önümüze koyduğumuz pusulamızdır ve “Partizan Öfkesi” de onlardan devraldığımız hesap sorma bilincimizdir.” dedi.

“Bizler TKP/ML militanları; partimizin savaş stratejisini daha da kararlı bir şekilde kavrayacak ve şehit yoldaşlarımızın devamcıları olacağız. Bu inanç ve bilinçle partimiz TKP/ML’nin 50. savaş yılını, şehitlerimizin hesabının sorulduğu ve halk savaşının yükseltildiği bir yıla dönüştürelim. Tüm halkımıza çağrımızdır; örgütlenelim, hesap soralım!” diyen militanlar “Yaşasın Partimiz TKP/ML, Halk Ordumuz TİKKO, Gençlik Örgütümüz TMLGB” sloganıyla açıklamasını sonlandırdı.

COMMENTS